7. TALLINNA RAKENDUSKUNSTI TRIENNAAL

Satelliitprogramm

21.04-31.05

Kõik mis tuleb, tuleb selle pärast, mis on olnud / Hele-Riin Moon

Eesti Moekunstnike Ühenduse kirjanduslik moenäitus

Näituse eksponaatide loomisel on moekunstnikud lähtunud oma kirjanduslikest eeskujudest, interpreteerides lemmikautori stiili kaasaegse rõivakunsti keeles. Teema paremaks lahtimõtestamiseks on juurde lisatud moejoonistus koos aega käsitleva tsitaadiga samalt autorilt. Näitusekülastajale pakutakse harivat retke läbi aja, kirjanduse ja moekunsti.

Näitusel osalevad Anne Metsis, Anu Hint, Juta Piirlaid, Katre Arula, Kärt Karjatse Lee Reinula, Liivika Põvat Straus, Maire Valdma, Mari Aakre, Merje Rääbis, Yumiko Okazaki ja Sirje Laansoo / Eesti Moekunstnike Ühendus.


THINK and DRAW moejoonistamine

23.04 kell 14:00-17:00

Eesti Moekunstnike Ühendus kutsub kõiki huvilisi moekrokiid joonistama! Joonistame modelli inspireerivas keskkonnas, vastavatud kirjandusteemalisel moenäitusel.

Joonistuslauad on muuseumis olemas. Kaasa võtta joonistuspaber (plokk või lahtised lehed suuruses A3 või soovi korral väiksem) ning joonistusvahendid (pliiats, pastell, tušipliiatsid, kriidid, kustustuskumm jne). Kohapeal on saadaval väikeses valikus nii paberit kui pliiatseid. Krokiid on 10-20 minuti pikkused ja erinevate kostüümidega.

Moejoonistamist juhendab Anne Metsis. Osavõtumaks on 10 eurot.


Anu Hindi kuraatoriloeng

03.05 kell 18:00

Sissepääs muuseumipiletiga 4/2 €


Kai Saare moeloeng

27.05 kell 14:00

Sissepääs muuseumipiletiga 4/2 €Koht, lahtioleku aeg, piletiinfo

Kastellaanimaja galerii, Eduard Vilde muuseum

Roheline aas 3, Tallinn
Avatud T, N-L 11-17, K 11-20
Pilet 4 / 2€

Lisainfo